درباره شرکت

شركت سرمايه‌گذاري آتيه‌داران ايساتيس (سهامي خاص) در سال 1392/4/15 با تحقق بخشيدن به فرمايش رهبر انقلاب اسلامي كه سال «حماسه سياسي- حماسه اقتصادي» نام‌گذاري گرديده است، تحت شماره ثبت 14184 در اداره ثبت شركت‌هاي يزد به ثبت رسيده است.

اهداف كلي شركت

هدف از تاسيس اين شركت، اداره مطلوب و مديريت بر دارايي‌ها و سرمايه شركت در شركت‌های سرمايه‌پذير و تلاش در راستاي پيشرفت خودكفايي و استفاده بهينه از امكانات آن‌ها و ايجاد روابط سالم اقتصادي، مالي و توليدي مابين شركت‌هاي مزبور است.

انجام فعاليت‌هاي اقتصادي از طريق تاسيس شركت و سرمايه‌گذاري و مشاركت در پروژه‌ها و طرح‌هاي صنعتي، توليدي، ساختماني، پيمانكاري، خدماتي، بازرگاني و سرمايه‌گذاري به منظور ايجاد و راه‌اندازي و يا توسعه اين گونه واحدها باهدف مشاركت در توسعه صنعتي كشور، حيطه عمده فعاليت اين شركت است.

اين شركت قصد دارد با ورود به بازارهاي اوليه و ثانويه مالي، و با ارایه راهكارهاي بستر مناسب اقتصادي، تحولي نو و بديع در نظام اقتصادي سرمايه‌گذاري اسلامي پديد آورده و در اين راه مهم و خطير با تكيه بر دانش و توان مالي و علمي مديران خود، تحقق بخش و آتيه‌دار سرمايه سهام‌داران خود باشد.

برخی از زمینه‌های فعاليت شركت‌

  1. سرمايه‌گذاري، اخذ موافقت اصولي، مشاركت، خريد، اداره، توسعه و تكميل، فروش، واگذاري و اجاره انواع كارخانجات و واحدهاي توليدي در بخش‌هاي مختلف اقتصادي ازجمله معدن، صنعت، كشاورزي، خدمات و انجام هرگونه اموري كه به نحوي از انحا به موارد فوق مربوط باشد.
  2. انجام خدمات مهندسي، مشاوره، آموزش، مديريت و بازاريابي سهام
  3. انجام معاملات سهام و اوراق بهادار شامل انواع سهام شركتهاي توليدي، صنعتي، تجاري و خدماتي از طريق بورس اوراق بهادار و يا طرق ديگر
  4. اداره و نگهداري سهام شركت‌هاي توليدي و خريد و فروش آن طبق مقررات قانون تجارت
  5. ارائه خدمات كارگزاري بورس اوراق بهادار و ارزيابي و خريد و فروش سهام براي مشتريان و ساير خدمات مورد نياز آنان
  6. سرمايه‌گذاري در پروژه‌هاي آموزشي و تحقيقاتي و اداره مؤسسات ذی‌ربط عنداللزوم
  7. تشويق و تسهيل سرمايه‌گذاري براي وزارتخانه‌ها،سازمان‌ها و نهادها و كليه اشخاص حقيقي و حقوقي از طريق عرضه خدمات مشاوره و مديريت
  8. انجام هرگونه فعاليت بازرگاني